Księga Gości

Jeśli dobrze bawiłeś się z naszym zespołem zostaw swój wpis.Dziękujemy.

dodaj wpis
(21)
>
(21) Marek
0
email

Nie da się zapomnieć o takim weselu gdzie zespół Heaven stworzył tą super zabawę, która trwała do białego rana !

Repertuar stworzony idealnie dla wszystkich każdy mógł odnaleźć się na parkiecie co dało nam wszystkim doskonałą zabawę na weselu :)!

Oj działo się działo !

Gość weselny

Dom Weselny Jabłonna

(20) Adam
0

Miałem okazję słuchać i bawić się przy zespole Heaven na weselu w ostatnią sobotę, gorąco polecam wszystkim młodym parom poszukującym zespołu na wesele, muzyka dla każdego bez względu na wiek i upodobania, a Pani Aneta, nie dość że ślicznie śpiewa to jeszcze lepiej tańczy. Dziękuję za wspaniały taniec. Pozdrawiam gość weselny.

(19) Kasia
0

Super zespół!!! Byliście rewelacyjni. Dziękujemy za wszystkie dedykacje dla nas! Zabawa, pozytywna energia, super muzyka - wszystko było!
Od Rafała buziak dla Anety ;)
Od Kasi całus dla Roberta ;)

(18) Katarzyna
0
email

Dziekujemy za super zabawa :-) zespół zajefajny,goscie zadowoleni:-) wybawilismy się za wszystkie czasy:-) muzyka dla każdego, wszyscy się swietnie bawili jesteśmy zachwyceni :-) :-) Dziekujemy serdecznie za wspaniala zabawa :-) z taka orkiestra wesele może trwac nawet tydzień :-) :-) :-) :-)

(17) Angelika & Tomek
0
email

Super profesjonalny zespół , otwarty na wszelkie propozycje ,zmiany , dostosowuje się do młodych i do gości ! Muzyka dla każdego bez wyjątków ,udowodniło to 2 dni hucznej zabawy ! Każdy , ale to każdy z gości był zadowolony , wybawiony , zakręcony !!! Serdecznie chcieliśmy Wam podziękować za to ,że Nasz Dzień był weselszy ,skoczniejszy , bardziej kolorowy , śmiechowy i rozśpiewany! Przyczyniliście się do tego ,że wesele wyszło w 100% może nawet i 200 !!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ! Spełnieni ! Wytańczeni! Wybawieni ! Wyśpiewani! :)) Serdecznie Pozdrawiamy Angelika i Tomek ! P.S Pozdrowienia od gości !!

(16) Monika
0

Najlepszy zespół na świecie !!! :) Polecamy z całego serca. Goście zachwyceni, Państwo młodzi ofcoursr również :D Zespół do tańca i do różańca ;) dla młodych i starszych. Gdybym mogła 2raz zrobić własne wesele to tylko z Grupaheaven !!!! Dziękujemy za super imprezę. Buziaki :* Monika & Tomek 12.08.2016

(15) Kamila
0
url  email

Fantastyczny zespół, dawno nie widziałam, żeby kilka osób tak rozbujało ludzi :)

Pozdrawiam serdecznie!

(14) Aneta i Robert
0

Dziękujemy za super zabawę na weselu u Madzi i Pawła...
jesteście "the best"....

(13) Natalia i Tomasz
0

Super zespół... Nic dodać nic ująć;) wszyscy goście weselni z parą młodą na czele się wybawili. Do dnia dzisiejszego odpoczywamy po ciężkiej nocy;) pozdrowienia z Wilczorudy

(12) Magda i Arek
0

Wielkie podziekowania dla chłopaków za super wesele-ekipa godna polecenia, wszyscy się wybawili, chłopaki profesjonaliści-polecam!!!!

>

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

Zespół weselny ,Zespół na wesele.Dobry zespół na wesele.